dEGeneRaTioN

Forum klanu dEGeneRaTioN - BloodWars


#1 2008-08-09 13:55:24

GHOST_IN_THE_SHELL

VIP Vampire

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 22
Punktów :   

Kino "OKO"

Tak zalozylem bo jestem fanem "Dobrych Filmow"... a, ze teraz mnostwo jest tego i czasami warto byloby poznac opinie roznych ludzi, co sie komu podoba a co nie....
Ja ostatnio obejrzalem dobry film...a dla mnie dobry oznacza taki, ktory przynajmnie tydzien czasu chodzi po glowie. Bal to mianowicie, "In to the wild"  w rezyserii S. Penn-a. Bardzo lubie samego aktora, wiec bylem ciekaw jak mu wyjdzie rezyserka.  Film nosi sie o chlopaku co zakonczyl college i postawil pojechac na alaske kompletnie bez kasy....nie bede zdradzal szczegolow...ale film jest zaskakujacy.

Jak macie jakies filmy, ktore zapadly wam w pamiec to piszcie to sobie pogadamy...hehehe


Wino i spam

Offline

 

#2 2008-09-30 19:55:24

Natashaa

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Kino "OKO"

Ja mam jeden. Bardzo mi się podobał. I muszę przyznać, że został mi w pamięci. Polski tytuł "Tamten Świat samobójców" angielski tytuł to "Wristcutters:a love story" . Podoba mi sie klimat filmu i świat przedstawiony. Świetnie pasująca ścieżka muzyczna. Zobaczcie sami, link...

http://www.youtube.com/watch?v=Gn7GVNskKU8

Sami oceńcie!

Offline

 

#3 2008-12-24 02:23:47

Neij

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kino "OKO"

Pamietam bardzo dobrze jeden film a w zasadzie to kilka, ale ten przebija wszystkie. Nie ma w nim strzelaniny, wartkiej akcji czy specjalnych efektów. A jednak film zapada w pamieci na bardzo długo. Polski tytuł to "Szukając siebie" aka "Finding Forrester". Film opowiada wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni pisarza a młodego nastolatka-sportowca marzacego o karierze literackiej. Polecam, warto zobaczyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.imwimiipagh.pun.pl www.tyskie.pun.pl www.piguly.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.groszekigroszki.pun.pl