dEGeneRaTioN

Forum klanu dEGeneRaTioN - BloodWars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-12-22 16:12:52

Landi

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Jako, że Natasza wpuściła mnie do Waszego grona to również ja napiszę kilka słów o sobie...

Marcin, 27 lat, Wrocław, konsultatnt w firmie IT

Jak się zaczęło? Reklama na Interii i... wpadłem w nałóg. Na r4 od samego początku na różnych kontach, w tej chwili lider klanu z TOP10 (http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg. … &uid=14154)

Na r5 maleństwo, ale chyba szybko się uczę

Offline

 

#17 2008-12-27 21:07:09

Pamarix

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Hmm coś o sobie?
Nick Pamarix skąd się to wzięło?? Kiedyś w WoW'ie potrzebowalem nicka i taki powstał ..... Co prawda bardziej jestem znany w świecie jako "kac morderca nie ma serca" ale tutaj chodzi o cs'owców.

A takto to na imie mam Przemek w październiku skończyłem 20 lat (teraz leci oczko) mieszkam w Skierniewicach (ciekawe kto wie gdzie to jest). Muzyki słucham jak mnie najdzie chyba że prowadzę samochód to bez nie mogę. Jestem w stosunku jej dost tolerancyjny to co wpadnie w ucho mogę słuchać z wyjątkiem disco polo no chyba ze człowiek popije i mu juz wszystko obojętne Aczkolwiek raczej przepadem za ostrzejszymi rytmami za młodu do snu leciała Metallica i juz tak mi zostało 2 lata temu bylem na Woodstocku.... swoją droga mega impreza.... Takich ludzi tam poznałem i takie akcje sie działy których juz chyba nigdy nie zapomne

A takto jestem na 2gim roku studiów


Pozdrawiam

Offline

 

#18 2009-01-25 14:44:26

Hunter_23

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się

... nie wiem dlaczego ale dopiero teraz znalazłem ten wątek ... i postanawiam coś poskrobać ...

       To tak w klanie znalazłem sie dzięki Michelle ... wiążą nas doscy mocne stosunki ale jak o sobie to o sobie ... Nazywam się Adam do świata bw wciągnęła mnie właśnie Miśka gram na morii II od wakacji i nie miałem żadnego dotychczas doświadczenia z ta gra ... ale nie idzie mi najgorzej Wolny czas spędzam dosyć aktywnie ,np na rowerze w gorach <chociaz nie mam go za duzo > ... ogolnie to nadal się ucze jeszcze w liceum ... co do wieku to niektorym osobom powinienem mowic per PAN ... lat 18
... i chyba tyle ...


black ♣ trefoil

Offline

 

#19 2009-01-26 00:45:59

Ithilien

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Jestem tu już trochę czasu tak więc też się wpiszę
Sebastian, lat 19, nałogowy poszukiwacz połączeń zarówno w BW jak i w muzyce
Obecnie "wokalizuje" w zespole punkrockowym "Apogeum", wcześniej bawiłem się w hiphop...

A co do historii na BW to chyba już ze mnie weteran w tej dziedzinie, chociaż nigdzie dłużej nie zagrzałem miejsca, taki Outsider ze mnie ;p
Ogółem to wciągnął mnie do gry kolega, a zaczynałem na r1, gdy jeszcze chyba r2 nie było
R1- listopad 2007 (nick- ruse_k)
R3- styczeń 2008 (Magic)
R6- kwiecień 2008 (Magic)
R4- Wrzesień 2008 (Senamak, Magic)
No i jestem na R5 od...a konta to ja tutaj miałem już dawno, ale licząc moje obecne to od września 2008
i raczej na morii już zostanę

I to chyba wszystko ode mnie
Merges&Spam

Ostatnio edytowany przez Ithilien (2009-01-28 00:04:58)

Offline

 

#20 2009-02-04 19:54:32

kojot

VIP Vampire

Zarejestrowany: 2008-12-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy się

a tu taka checa jest hehe wow szokuś mały;D troszku udawany no ale na lajcie
no więc tak na imie mam Krystian ;] lat no tak prawie 20 bo w marcu skończę zajmuje sie hmmm niczym pracy se szukam i do liceum zaocznego chodze bo  mnie z technikum wyje........wyrzucili ;] i tak to w realu wygląda dlatego na bw ostatnio full czasu;] a zaczeło sie od wakacji tzn od lata bo wakacje mam na codzień hehe początki na morii nick: swir i tak se grałem ale mi sie konto znudziło a ze w między czasie załozyłem kojota to juz tu gram i właśnie tu mi sie podoba a ze miałem sentymęt do pierwszego klanu no to mam konto na r2 tez nick : kojot_swir no i co wyczerpująca notka musi być;D grałem jeszcze na r6, r7 ,r8 i stwierdzam ze nielubie nekro wszystkie konta sprzedane za doładowanie premium lub fona ale ciiiiiiiiiiiiiii bo niemozna;] no to tyle;]
pozdrawiam wszystkie stare dupy klanowe;] i młodsze tez;p
by kłojocik

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.perlawroclaw.pun.pl www.lgkm380.pun.pl www.dkw.pun.pl www.braveheart.pun.pl www.prodigy.pun.pl